Justo 5kg - čistiaci prostriedok pre prenosné toalety

• JUSTO 5kg je ideálne pre čistenie prenosných toaliet, toaliet v autobusoch, karavanoch, člnoch atď.
  • Neutralizuje zápach.
  • Má vysoký čistiaci výkon.
€38 bez DPH

Kód tovaru 016JUTO0005
Kategória Sanita a kúpeľňa

Nepríjemné pachy spôsobené nesprávnym fungovaním toaliet, prenosných toaliet a chemických toaliet je možné mať pod kontrolou a efektívne eliminovať dezodoračným čistiacim prostriedkom JUSTO.
Produkt vyrobený z koncentrovanej zmesi čistiacich prostriedkov a neutralizátormi zápachu, čistí a odstraňuje pachy z prenosných toaliet.

Riedenie: Zrieďte 1 l produktu na každých 120-140 l vody. Použitie v nádržiach alebo toaletách.
Rovnaké riešenie možno použiť na čistenie a deodorizovanie kúpeľne.

Skladovanie: Produkt si zachováva svoje vlastnosti, keď je správne skladovaný v neotvorenom obale, v chlade a suchu, na mieste mimo zdrojov svetla a tepla, pri teplote medzi 5°C a 35°C.

LEN NA PROFESIONÁLNE POUŽITIE.