Masážny krém Levanduľa na telo a chodidlá KITAMA 1kg

• Kitama masážny krém Levanduľa ideálny pre aromaterapiu, najmä masáž chodidiel
  • Starostlivosť o pleť pomocou jojobového oleja, mandľového oleja a bambuckého masla.
  • Vôňa: kvetinová - levanduľa
  • V 1000g HDPE nádobe
  • Vyrobené v Thajsku
€21 bez DPH

Kód tovaru KITAMALEVANDU1KG
Značka KITAMA
Kategória Thajské krémy a balzamy

Masážny krém Levanduľa na telo a chodidlá KITAMA je ideálny pre aromaterapiu a masáž chodidiel. Používa sa pri thajskej masáži, wellness masáži, fyzioterapii, pedikúre atď. Vďaka príjemnej kvetinovej vôni levandule má upokojujúce účinky.

Levanduľa je známa svojou vôňou, ktorá má silné ukludňujúce a relaxačné účinky. Jej vlastnosti a použitie sa odhaľujú už od staroveku. Jej príjemná aróma má schopnosť znižovať stres a napätie, čo ju robí obľúbenou zložkou v kozmetických produktov určených na relaxáciu a aromaterapiu. Pomáha pri hojení jemných raniek, má protizápalové účinky a zlepšuje celkový stav pleti, dávajúc jej zdravý a žiarivý vzhľad.

OBLASTI POUŽITIA:

Masáže v akejkoľvek forme: thajská masáž, masáž, fyzioterapia, wellness, spa a ďalšie