Neutrálny parafínový masážny olej bez parfumácie KITAMA 5L

• Neutrálny masážny olej, bez parfumácie ako základný olej na použitie pri thajskej masáži, wellness masáži, fyzioterapii
  • Obsah balenia: 5L
  • Optimálna znášanlivosť s pokožkou, neobsahuje žiadne parfumy, farbivá ani konzervačné látky
  • Číry a transparentný v liekopisnej kvalite podľa Ph. Eur 10.0 & DAB
  • Vhodné na mixovanie s inými nosnými olejmi, ako je mandľový olej, slnečnicový olej alebo olej z hroznových jadierok. Alebo s bezalergénnymi parfumovými olejmi (koncentrácia max. 0,2-0,4%)
  • Vyrobené v Nemecku
€42 / ks
€35 bez DPH

Kód tovaru KIMATANOLEJ5L
Značka KITAMA
Kategória Parafínové masážne oleje

Neutrálny masážny olej parafínový/minerálny bez parfumácie ako základný olej na použitie pri thajskej masáži, wellness masáži, fyzioterapii atď.

IDEÁLNE PRE VŠETKY MASÁŽNE APLIKÁCIE S OLEJOM
Masážny olej je pri použití veľmi ekonomický a obzvlášť klzký. Obzvlášť ľahko sa rozotiera.

OPTIMÁLNA KOMPATIBILITA
Neparfumovaný masážny olej je 100% bez zápachu a bez akýchkoľvek vôní, farbív a konzervačných látok. Preto je masážny olej šetrný k pokožke vhodný aj pre citlivú pokožku, najmä alergikov.

PERFEKTNÁ KONZISTENTNOSŤ
Masážny olej je riedky a číry. Jednoducho naneste čistý na pokožku.

LEKÁRENSKÁ KVALITA DAB & PH.EUR 10,0
Zložky neutrálneho masážneho oleja Kitama spĺňajú prísne špecifikácie Európskeho liekopisu (Ph.Eur 10.0) a špecifikácie nemeckého liekopisu (DAB).

OBLASTI POUŽITIA:

Masáže v akejkoľvek forme: thajská masáž, masáž, fyzioterapia, wellness, spa a ďalšie
Základný olej pre kompozície masážneho oleja

Masážne oleje Kitama predstavujú originálne thajské masážne oleje v súlade s prísnymi špecifikáciami pre kozmetiku v EÚ. Všetky ingrediencie pochádzajú od profesionálnych dodávateľov v Európe. Pre všetky zložky sú k dispozícii komplexné analýzy, vyhlásenia a hodnotenia. Bezpečnosť všetkých hotových masážnych olejov je potvrdená nezávislým testovacím inštitútom. Všetky masážne oleje sú vyrábané v Nemecku - made in Germany. Masážne oleje Kitama majú vlastnosti typických masážnych olejov z Thajska. Patria sem zložky, vône, trenie, výťažnosť a ošetrujúci účinok.

Zloženie: Paraffinum Liquidum (Ph.Eur)

Vyrobené: v Nemecku