Sada PRIJA Posilňujúci a oživujúci rituál pre telo a vlasy

• Sada PRIJA Posilňujúci a oživujúci rituál pre telo a vlasy v darčekovom balení
  • Obsahuje: 1x Vitalizujúca krémová pena do kúpeľa so ženšenom 380 ml, 1x Posilňujúci šampón s Eruca Sativa 380 ml
  • VEGAN výrobky
  • Vyrobené v Taliansku
€25 / ks

Kód tovaru BC_EFSPKIT2PR
Značka PRIJA
Kategória PRIJA

Dokonalé duo na omladenie vášho tela a posilnenie vašich vlasov. Vitalizujúca krémová pena do kúpeľa so ženšenom má perleťovú textúru a prinesie vám okamžitý pocit vitality a pohody. Po použití je pleť hydratovaná a žiarivá. Posilňujúci šampón s Eruca Sativa je ideálny pre všetky typy vlasov. Pomáha rekompaktovať vlasovú kutikulu, po používaní sú vlasy lepšie štruktúrou aj vzhľadom.
Užite si prírodné prospešné vlastnosti Prija. Kombinácia prírodných olejov a teplých relaxačných tónov (Artemisia, Kardamón, Cédrové drevo, Madagaskarská vanilka, Jantár) povzbudí vašu myseľ a telo.

Výroba: Kozmetika sa vyrába výhradne v Taliansku, vrecúško sa vyrába v Číne. Súprava je zostavená v Taliansku.

Obsahuje:
1 x Vitalizujúca krémová pena do kúpeľa so ženšenom v 380 ml fľaši