Sada Trio starostlivosť PRIJA Smooth & Silky

• Sada Trio starostlivosť PRIJA Smooth & Silky
  • Obsahuje: 1x Tónovací telový krém so zelenými vlašskými orechmi a Centella Asiatica 380 ml, 1x Zmäkčujúce mydlo s vysokou koncentráciou prírodného glycerínu 100 g, 1x Uhladzujúca kúpeľňová rukavica z prírodnej bavlny
  • VEGAN výrobok
  • Vyrobené v Taliansku
€35 / ks

Kód tovaru BC_EFSPKIT6PR
Značka PRIJA
Kategória PRIJA

Nechajte svoju pokožku rozmaznávať so sadou Trio starostlivosť PRIJA Smooth & Silky, po ktorej bude Vaša pokožka nebesky hladká. Uhladzujúca rukavica zaručí maximálne prekrvenie pokožky a zároveň ju zbaví odumretých buniek. Zmäkčujúce mydlo PRIJA s vysokou koncentráciou prírodného glycerínu má úžasnú perleťovú textúru, pomáha udržiavať a obnovovať hydratáciu pokožky. Jeho teplá a relaxačná vôňa vás očarí a stane sa tak súčasťou vašej každodennej hygieny. Tónovací telový krém so zelenými vlašskými orechmi a Centella Asiatica zvyšuje elasticitu pokožky, pleť je po použití tonizovanejšia a jemnejšia. Teplá a relaxačná vôňa vás očarí a pohladí vaše zmysly.

Je to dokonalé trio pre luxusný zážitok z rozmaznávania.

Obsahuje:
1 x Tónovací telový krém so zelenými vlašskými orechmi a Centella Asiatica v 380 ml fľaštičke
1 x Zmäkčujúce mydlo s vysokou koncentráciou prírodného glycerínu 100 g
1 x Uhladzujúca kúpeľňová rukavica z prírodnej bavlny

Výroba: Kozmetika je vyrábaná výhradne v Taliansku, vrecúško a kúpeľňová rukavica sú vyrábané v Číne. Súprava je zostavená v Taliansku.

Rozmery: 16 x 30 x 8 cm