Telový masážny olej Ylang-Ylang - VERANA

• Masážny olej Ylang-Ylang je 100 % prírodný rastlinný olej
  • Objem: 30 ml, 250 ml, 1L, 5L
  • Obsahuje: prírodný esenciálny olej z kvetov Ylang-Ylang, olej z hroznových jadierok, repkový olej, olivový olej, ricínový olej, mandľový olej
  • Odporúča sa pre regeneračné, anti-aging masáže a aromaterapiu
  • Patrí medzi silne voňavé oleje pre všetky typy masáží tela, aromatické masáže, SPA procedúry
  • Vyrobené v Lotyšsku
od €2,20 / ks
od €1,83 bez DPH
Značka VERANA
Kategória Rastlinné masážne oleje
Zvoľte variant
Kód tovaru VER6292230ML Objem: 30ml Na objednávku (e-mailom) €2,20 / ks
Kód tovaru VER62478250ML Objem: 250ml Na objednávku (e-mailom) €7,50 / ks
Kód tovaru VER624771L Objem: 1000ml Na objednávku (e-mailom) €16,30 / ks
Kód tovaru VER625135L Objem: 5L Na objednávku (e-mailom) €74,60 / ks

Telový masážny olej Verana Professional Ylang-Ylang je určený pre efektívnu starostlivosť o telo, ako aj pre rôzne druhy a techniky masáží, aromamasáží a SPA telových ošetrení.

Jedinečnou zložkou masážneho oleja je prírodný esenciálny olej z kvetov Ylang-Ylang. Esenciálny olej Ylang-Ylang obsahuje veľké množstvo vitamínov B, E, prospešných kyselín a stopových prvkov, ktoré dodávajú oleju vysoké vlastnosti proti starnutiu.

Telový masážny olej Ylang-Ylang podporuje omladzovanie pokožky, pomáha spomaľovať proces starnutia pokožky a pomáha redukovať jemné vrásky. Olej dokonale vyživuje a zvlhčuje pokožku, zvyšuje elasticitu pokožky, zlepšuje celkový stav pokožky, pomáha vyrovnávať štruktúru pokožky, robí pokožku jemnou, hladkou a hodvábnou.
Vôňa Ylang-Ylang stimuluje tvorivú energiu, pomáha obnoviť vnútornú silu a zvyšuje pocit sebavedomia.

Esenciálny olej Ylang Ylang
- podporuje omladenie pokožky
- stimulovať rast nových buniek
- pomáha spomaľovať proces starnutia pokožky
- pomáha redukovať jemné vrásky
- zvyšuje elasticitu pokožky
- podporuje hĺbkovú hydratáciu pokožky
- pomáha vyrovnávať štruktúru pokožky
- podporuje napnutie pokožky, má liftingový účinok
- zlepšuje celkový stav pokožky
- robí pokožku jemnou, hladkou a hodvábnou

Okrem esenciálneho oleja Ylang-Ylang obsahuje masážny olej: Olej z hroznových jadierok, Repkový olej, Olivový olej, Ricínový olej, Mandľový olej.

Odporúča sa pre regeneračné, anti-aging masáže a aromaterapiu.

Použitie: Od 20 do 50 ml na jednu masáž tela. Masážny olej ľahko kĺže a neabsorbuje sa príliš rýchlo. Je ľahko použiteľný. Pred použitím fľašu pretrepať. Zahrejte v ruke zodpovedajúce množstvo masážneho oleja, aplikujte na čistú pokožku a urobte masáž.

Zloženie: Olej zo semien Brassica Campestris, ovocný olej Olea Europaea, olej zo semien Ricinus Communis, olej zo semien Vitis Vinifera, olej z Prunus Amygdalus Dulcis, olej z kvetov Cananga odorata, Linalool, Benzylbenzoát, benzylsalicylát, Farnesol, Geraniol, Isoeu

Skladovanie: Uchovávajte (+5 °C / +25 °C). Chráňte pred slnečným žiarením a vodou.

Prírodná kozmetika!

Balenie: 30 ml, 250 ml, 1L a 5L.